Juss Hakkında

2009 yılında Türkiye’yi katkısız meyve suyu ile buluşturan Juss, 175 bin metrekare alan üzerine kurulu modern tesisinde üretilmektedir. Juss, 24 bin metrekaresi kapalı alan olan dolum tesisinden tüm dünyaya lezzet ve sağlık göndermektedir. Ayrıca 2010 yılında faaliyete geçen konsantre tesisleri aracılığıyla, mevsimlik lezzetleri bozulmadan dört mevsim boyunca isteyen herkese ulaştırmaktadır.
 
Doğallığı ve kaliteyi ana odağı olarak belirleyen Juss’un hiçbir ürününde koruyucu, renklendirici ve aromatik madde bulunmaz. Juss , doğallığa önem vermekte ve tüm ürünlerini doğada olduğu gibi sunmaktadır. Dökmeyi kolaylaştıran ve Türkiye’de ilk olan ambalajıyla da sektöre yenilik getiren öncü bir markadır! Kaliteli meyvenin katkıya ihtiyacı olmayacağı gerçeğiyle Juss, bir bardak sıkılmış güzel meyveden farksızdır.
 
Avrupa’nın en gelişmiş meyve suyu üretim tesisine sahip olan Juss, bu alanda Türkiye’nin öncü markaları arasındadır. Lezzetin doğalken değerli olduğuna inanan kadrosu ve üretim felsefesi ile Juss kaliteye değer veren herkesin aradığı meyve suyunu sunmaktadır.

Yönetim Sistemi Politikamız
Gıda sektörünün; meyve suyu, meyve nektarı, meyve aromalı içecek, meyve aromalı gazlı içecek, alkolsüz gazlı ve gazsız içecekler, enerji içecekleri, uht süt üretimi alanlarında faaliyet gösteren firmamız; ulusal ve uluslararası pazarlarda, öncelikli insan sağlığı ve hijyen kurallarını esas alarak; ilgili yasalar ve standartlar çerçevesinde; tüm çalışanlarımızla birlikte: yönetim sistemimizin uygulanabilir tüm şartlarını yerine getirmek ve teknolojik gelişmeye paralel sürekli gelişen makina parkuru, ürün çeşitliliği, altyapı, iletişim ve çevre ile sürekli iyileştirmeyi ve büyümeyi taahhüt ederek, ölçülebilir hedeflerle sürekli müşteri memnuniyeti artırmak ve büyüme odaklı üretim yapmak temel amacımızdır.
 
Amacımıza ulaşmak için;
Hijyen, yüksek verimlilik, sürekli kalite ilkesiyle pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak. Çalışanlarımız en büyük kaynağımızdır ilkesiyle; her kademede eğitimin önemine inanmak ve yönetim sisteminin tüm seviyelerde anlaşılması ve uygulanmasının devamını sağlamak. Kendimize, müşterilerimize, çevreye saygılı olmak ve ortak çıkarlarımızı korumak. Kalite ve Gıda Güvenliğini satın alma’dan başlayarak üretimin her kademesinde sürekli kılmak, için gözden geçirmek. Problem çözmeye değil, önlemeye yönelik çalışmak.

 

Juss Hakkında
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.