Oğuz Gıda Asya’nın en büyük gıda fuarında ilgi odağı olduTürkiye’de içecek sektörünün öncülerinden Oğuz Gıda, Çin’in önemli ticaret merkezi olan Şangay’da bu yıl 20.’si düzenlenen SIAL China 2019 Gıda Fuar’ında ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Dünyanın önde gelen gıda profesyonelleri 14-16 Mayıs tarihleri arasında Shanghai New International Expo Centre’da bu yıl 20’ncisi düzenlenen SIAL China Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı’nda bir araya geldi.
69 ülkeden 1543 katılımcının yer aldığı, Asya kıtasının en büyük, dünyanın ise sayılı gıda fuarları arasında gösterilen ticaret platformuna, Adana-Bolu ve Sakarya’daki fabrikalarında Türkiye ve Dünya’ya aktif olarak hizmet veren Oğuz Holding bünyesinde yer alan Oğuz Gıda da açtığı stant ile boy gösterdi.
 
Sektördeki büyümesini her geçen gün sürdüren ve ürünleri ile 86 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunan Oğuz Gıda, fuarda meyveli içecek, nektar, %100 meyve suyu, şerbet, limonata, soğuk çay, soda, enerji içeceği, vitaminli su ve gazoz gibi bir çok inovatif ürünüyle ülkemizi temsil etti.
 
Bir çok ürünün sergilendiği stant, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni toplarken, Oğuz Gıda İçecek İhracat Müdürü Burak Oğuz, standı ziyaret eden katılımcılarla sohbet ederek, ürünler hakkında bilgi verdi.


Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.