Oğuz Gıda, Private Label Fuarı’na katılım yapmaya hazırlanıyorGeniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de içecek sektörünün liderleri arasında yer alan Oğuz Gıda, 21-22 Mayıs tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek olan “PLMA’s World of Private Label 2019” Fuarına katılacak.

21-22 Mayıs tarihleri arasında Amsterdam'ın Zuidas iş bölgesinde bulunan Amsterdam RAI Fuar Merkezi’nde iki gün sürecek fuarda, bünyesinde bulunan markaların yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulusal zincir markalarına kendi markalarında çeşitli kategorilerde private label olarak hizmet veren Oğuz Gıda, bu yıl da boy gösterecek. 
Fuara katılacak olan İhracat Yöneticisi Deniz Özkan ile AR-GE Müdürü Esra Karabulut, ziyaretçiler ile yakından ilgilenerek, sorularına cevap verecek ve özel marka ürünlerini yakından tanıtma fırsatı bulacak.
 
Özel markalı ürünler sektörünün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüdüğünden bahseden Oğuz Gıda İhracat Yöneticisi Deniz Özkan, "Biz de Oğuz Gıda olarak, firmalarımızın yeni fikirler edinmeleri ve işbirliği bağlantıları yapabilmelerini sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda fuarda yerimizi almış olacağız” dedi.


Diğer Haberler
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu
yuzde 100 meyve suyu


2018 © JUSS - Tüm Hakları Saklıdır.